3. Kadra rejsu

Rejs prowadzi czterech nawigatorów z dużym doświadczeniem praktycznym. Jeśli już jesteście na tej stronie to nie będę się przedstawiał. Koledzy wyznaczyli mnie komandorem rejsu czyli dowodzącym całą flotyllą jachtów. Jachtów będzie tyle, by zmieścić wszystkich chętnych po 5-7 osób na jacht.

Drugim nawigatorem jest jachtowy kapitan Marian Mańkowski, który ma wieloletnie doświadczenie morskie, potrafi spojrzeć na nasze działania na wodzie z mostka dużego statku, gdyż jest on również zawodowym kapitanem żeglugi wielkiej. Zajmować się będzie na kursie zagadnieniami bezpieczeństwa żeglugi.

Meteorolog Maciej Ostrowski, wykładowca i znany komentator numerycznych prognoz ICM, autor kilkudziesięciu artykułów dotyczących zagadnień pogody w żeglarstwie. On też będzie wspomagać kursantów pod względem technologicznym (dostęp i poruszanie się po  internetowej Akademii Nawigacji odbywa się wirtualny rejs (platformie), mając znaczne doświadczenie w prowadzeniu szkolenia e’learningowego. Maciej Ostrowski dał się poznać światu jako specjalista od „mgły smoleńskiej”.

Kapitan Grzegorz Pawlak jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie nawigacji elektronicznej, autorem podręczników i fachowcem od systemu Max Sea. To na jego platformie internetowej Akademii Nawigacji (https://www.akademianawigacji.pl/) odbywa się Wirtualny Rejs.

  Wirtualny rejs

 • 6. Wywiad

  WIRTUALNY REJS w długie zimowe wieczory z kadrą Wirtualnego Rejsu […]

 • 5. Harmonogram rejsu

  Przygotowania rejsu rozpoczynają się w końcu listopada, wypływamy z Fiumicino […]

 • 4. Aktywność uczestników

     Dla sprawnego organizowania kursu wskazane jest, aby każdy uczestnik […]

 • 3. Kadra rejsu

  Rejs prowadzi czterech nawigatorów z dużym doświadczeniem praktycznym. Jeśli już […]

 • 2. Zasady kursu

  Kurs jest prowadzony według zasad szkolenia on’line, bez bezpośredniego kontaktu […]

 • 1. Na czym polega wirtualny rejs

  Wirtualny  rejs pozbawiony jest atrybutów żeglarskich – wiatru, plusku fali, […]

Z naszej galerii

lud0279k SONY DSC edynburg-1994 SONY DSC na_rejach_002 st_pierre